» O firmie

O firmie

HUBAG to grupa hurtowni elektrycznych i firma wykonawcza działająca nieprzerwanie od 1997 roku. Zaufaj naszemu doświadczeniu, umiejętnościom i reputacji.

Wykonujemy instalacje elektrotechniczne, ppoż., niskoprądowe oraz elektroenergetyczne NN i SN. Bazujemy na nowoczesnych rozwiązaniach technicznych, zgodnych ze standardami UE. Jeśli potrzebujesz firmy świadczącej usługi elektrotechniczne i elektryczne, skontaktuj się z nami!

 

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

3 PLACÓWKI HANDLOWE


Posiadamy 3 placówki handlowe, we Wrocławiu, Trzebnicy i Środzie Śląskiej. W każdej z nich zatrudniamy wykwalifikowany i profesjonalny personel, który pozwoli państwu z rozwiązaniem jakiegokolwiek problemu natury elektrycznej.

STAŁY ROZWÓJ


Nasze przedsiębiorstwo stawia na stały rozwój i innowacje. Ciągle udoskonalamy nasze metody działania i wdrażamy pionierskie rozwiązania, mamy doświadczenie w instalacjach domów inteligentnych, fotowoltaice, wideotelefonii, monitoringów IP i oświetlenia LED.

2 SKLEPY INTERNETOWE


Prowadzimy sprzedaż w dwóch sklepach internetowych,shop.hubag.pl gdzie sprzedajemy osprzęt elektryczny oraz eRBetki.pl – sklep z rozdzielnicami budowlanymi, prowadzimy też sprzedaż za pomocą serwisu Allegro.

WSPÓŁPRACA Z ARCHITEKTAMI


Współpracujemy z wieloma architektami przy realizacji naszych inwestycji, wspierając ich naszą wiedzą teoretyczną (praktyczność zastosowanych rozwiązań, techniczna strona implementacji instalacji elektrycznych), jak i praktyczną (tańsze i równie funkcjonalne odpowiedniki wybranych systemów, przystępność wdrażanych rozwiązań).

WYKWALIFIKOWANA KADRA PRACOWNICZA


Nasza firma zatrudnia obecnie 34 pracowników, gotowych służyć radą i rozwiązać każdy państwa problem. Regularnie przeprowadzamy szkolenia i kursy, które zapewniają państwu najwyższy poziom usług, świadczonych przez naszą firmę.

DOŚWIADCZENIE W WYKONASTWIE


Od lat z największą pieczą i profesjonalizmem realizujemy przeróżne inwestycje na terenie Wrocławia i jego okolic. Posiadamy nieposzlakowaną opinię i reputację którą zdobyliśmy latami solidnej i rzetelnej pracy.


Przejdź do strony głównej

Kontakt

 • HURTOWNIA Leśnica
  ul. Żarska 13
  54-010 Wrocław

  HURTOWNIA Środa Śl.
  ul. Malczycka 4
  55-300 Środa Śl.

  HURTOWNIA Trzebnica
  ul. Bochenka 21
  55-100 Trzebnica


  NIP: 8992209137
 • E-mail:hurtownia@hubag.pl
 • Telefon662 248 224
  71 349 16 68
 • Gadu Gadu47758887
 • Godziny działania sklepupn. - pt. 6.00 - 17.00,
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl