Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5903669209867
Wysyłka od: 22.00 PLN
Producent: Zamel


Opis produktuROW-01 należy do rodziny produktów sterowania inteligentnym domem poprzez wi-fi. Urządzenie korzysta z technologii chmurowej SUPLA. Moduł ROW-01 umożliwia sterowanie oświetleniem, włączanie i wyłączanie gniazdek oraz urządzeń elektrycznych za pomocą smartfona lub tabletu. Moduły dopuszkowe ROW-01 znajdują zastosowanie zarówno jako elementy do montażu w puszkach instalacyjnych pod- i natynkowych, oraz jako urządzenia wykonawcze zabudowywane bezpośrednio w obudowach opraw oświetleniowych.Cechy produktuProsta instalacja Dostępne na rynku systemy automatyki budynkowej są zazwyczaj bardzo złożone, zamknięte i kosztowne. W wielu przypadkach wymagają instalacji już na etapie budowy obiektu. Urządzenia SUPLA są proste w montażu i konfiguracji oraz nie potrzebują dodatkowego okablowania.
Społeczność SUPLA Produkty SUPLA mają rozwiniętą społeczność. Możesz się dzielić uwagami i pomysłami z innymi użytkownikami systemu, możesz szukać wsparcia i inspiracji na forum społeczności. Dołącz do tysięcy zadowolonych użytkowników!
Wi-Fi Wszystkie produkty SUPLA komunikują się poprzez sieć bezprzewodową. Dzięki temu nie musisz inwestować w drogie kontrolery automatyki budynkowej. Przez Wi-Fi można łączyć się z urządzeniami z dowolnego miejsca na ziemi. Nie musisz się martwić o doprowadzanie dodatkowych przewodów komunikacyjnych do urządzeń.
Wszystko pod ręką Każdemu z nas zdarza się czasem zastanawiać czy wyłączył światło, kuchenkę lub czajnik po wyjściu z domu. Dziś już nie musisz się o to martwić. Wystarczy, że zamontujesz urządzenia SUPLA i natychmiast możesz sprawdzić czy rzeczywiście wszystko, co powinno, zastało wyłączone.

Zasilanie
Zasilanie sieciowe
Liczba przekaźników
1
Do łącznika
Tak
Do przycisku impulsowego
Tak
Do ściemniacza
Nie
Do łącznika roletowego
Nie
Stopień ochrony (IP)
IP20
Sposób montażu
Do puszki elektrycznej 60 mm
Zasilanie
230 V AC
Obciążalność przekaźnika
1 x NO 5A / 250 VAC
Transmisja
Wi-Fi 2.4GHz 802.11 b/g/n
Parametry styków przekaźnika
1 x NO 5A / 250 VAC (styk zwierny beznapięciowy)
Zasięg przestrzeni montażowej
Zasięg sieci wi-fi


.Polecamy