Wczytuję dane...
O sklepie

Firma nasza działa od 1998 roku, jesteśmy obecni na rynku już przeszło 25 lat. Nasze doświadczenie opiera się więc na wiedzy zdobytej przez ponad ćwierć wieku. Firma nasza wielokrotnie kompletowała zamówienia, prefabrykowała i dostarczała produkty elektrotechniczne dla naszych klientów.  Nasza firma wielokrotnie dopasowywała się też do potrzeb rynku, dlatego założyliśmy sklep eRBetki.pl - w celu dopasowania oferty dla osób poszukujących dobrych produktów. W naszej ofercie znajdą Państwo sprawdzone i markowe produkty, o wysokiej jakości. Jesteśmy też członkiem i udziałowcem grupy zakupowej EL-SIGMA, skutecznie działając i zwiększając potencjał handlowy naszej organizacji.             

             

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?


- istniejemy nieprzerwanie na rynku ponad 25 lat

- jesteśmy firmą  rodzinną stawiającą na rzetelność i uczciwość

- stawia na stały rozwój i innowacje. Ciągle udoskonalamy nasze metody działania i wdrażamy pionierskie rozwiązania, mamy doświadczenie w instalacjach domów inteligentnych, fotowoltaice, monitoringów IP i oświetlenia LED.

- zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, gotowych służyć radą i rozwiązać każdy państwa problem. Regularnie przeprowadzamy szkolenia i kursy, które zapewniają państwu najwyższy poziom usług, świadczonych przez naszą firmę.

- posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę z zakresu wykonywania instalacji elektrotechnicznych. 

- posiadamy własne zaplecze sprzętowe

Sklep eRBetki.pl jest częścią grupy hurtowni ELPUNKT.

https://www.facebook.com/ELpunkt-2049342395358025/

eddd