Wczytuję dane...
O sklepie

                                                      

ELpunkt to grupa hurtowni elektrycznych i firma wykonawcza działająca nieprzerwanie od 1997 roku. Zaufaj naszemu doświadczeniu, umiejętnościom i reputacji.


Wykonujemy instalacje elektrotechniczne, ppoż., niskoprądowe oraz elektroenergetyczne NN i SN. Bazujemy na nowoczesnych rozwiązaniach technicznych, zgodnych ze standardami UE. Jeśli potrzebujesz firmy świadczącej usługi elektrotechniczne i elektryczne, skontaktuj się z nami!

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?


3 PLACÓWKI HANDLOWE

Posiadamy 3 placówki handlowe, w Oleśnicy, Trzebnicy i Środzie Śląskiej. W każdej z nich zatrudniamy wykwalifikowany i profesjonalny personel, który pozwoli państwu z rozwiązaniem jakiegokolwiek problemu natury elektrycznej.


STAŁY ROZWÓJ

Nasze przedsiębiorstwo stawia na stały rozwój i innowacje. Ciągle udoskonalamy nasze metody działania i wdrażamy pionierskie rozwiązania, mamy doświadczenie w instalacjach domów inteligentnych, fotowoltaice, wideotelefonii, monitoringów IP i oświetlenia LED.


2 SKLEPY INTERNETOWE

Prowadzimy sprzedaż w dwóch sklepach internetowych, ELpunkt.pl gdzie sprzedajemy osprzęt elektryczny oraz eRBetki.pl – sklep z rozdzielnicami budowlanymi, prowadzimy też sprzedaż za pomocą serwisu Allegro.


WSPÓŁPRACA Z ARCHITEKTAMI

Współpracujemy z wieloma architektami przy realizacji naszych inwestycji, wspierając ich naszą wiedzą teoretyczną (praktyczność zastosowanych rozwiązań, techniczna strona implementacji instalacji elektrycznych), jak i praktyczną (tańsze i równie funkcjonalne odpowiedniki wybranych systemów, przystępność wdrażanych rozwiązań).


WYKWALIFIKOWANA KADRA PRACOWNICZA

Nasza firma zatrudnia obecnie 45 pracowników, gotowych służyć radą i rozwiązać każdy państwa problem. Regularnie przeprowadzamy szkolenia i kursy, które zapewniają państwu najwyższy poziom usług, świadczonych przez naszą firmę.
DOŚWIADCZENIE W WYKONASTWIE Od lat z największą pieczą i profesjonalizmem realizujemy przeróżne inwestycje na terenie Wrocławia i jego okolic. Posiadamy nieposzlakowaną opinię i reputację którą zdobyliśmy latami solidnej i rzetelnej pracy.